Özgün Markalar Antalya - Antalya Destination

Özgün Markalar Antalya

 


Bir şehri şehir yapan sahip olduğu özellikler kadar özgün değerleridir. Antalya, Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar uzanan Toros dağları, yaylaları, doğası, tarihi, kültürü, yemekleri, mavi bayraklı sahilleri, denizi, güneşli geçen 300 günü ile dolu dolu yaşanabilecek bir ilimizdir.

 

19 ilçesiyle beraber Antalya, farklı ekonomik dallarıyla öne çıkmakta, bu çeşitlilik Antalya için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Antalya ile özdeşleşmiş markalar ön plana çıkarıldığında, bu hem şirketlere hem de ilimize katma değer sağlayacaktır.

 

Markalaşmanın ve bunun getirdiği farklılaşmanın önemi dünyada her geçen gün daha da artmaktadır. Antalya ve değerlerinin pek çok kişi tarafından tanınması, var olan kaliteli  şehir algısını doğru bir şekilde yansıtılmasına olanak tanıyacaktır.

 

Antalya’ya gönül vererek sunduğu hizmet ve ürünler ile her geçen gün daha fazla gelişmesini sağlayan saygın markaların bir araya gelmesi ile oluşturulacak bir platform ile ilimizin sahip olduğu özgün değerlerin yurtiçi ve yurtdışında da bilinirliliğinin arttırlıması amaçlanmaktadır.

 

Bu platform ile ilimizin ticari, ekonomik ve kültürel hayatın merkezinde yer alan şirketlerin ortak bir çatı altında birleşerek Antalya’nın özgün markalarının, Türkiye’de ve tüm dünyada tanıtılmasını ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlayacak olup, Antalya’nın marka şehir konumunu daha da güçlendirecektir. Bir marka ve şehir arasındaki karşılıklı dayanışma her iki tarafa da sayısız yararlar getirecek, üretilen ürünlerin ve sunulan hizmetlerin bilinirliği ve güven duygusu arttıkça bu durumun Antalya’nın doğrudan ekonomik getirisine de olumlu yansımaları olacaktır.

 

Şirketinizin katılımı bu platforma ve Antalya’mıza değer katacaktır.

Booking.com