image06

1. Akdeniz Girişimcilik ZirvesiAntalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından “1. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi” düzenleniyor.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak istihdama ve gençlere meslek edindirme çalışmaları kapsamında “Benim İşim Benim Geleceğim” projesi doğrultusunda 11 Kasım 2016 tarihinde 10:00-17:30 saatleri arasında Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda, “1. Akdeniz Girişimcilik Zirvesi”    gerçekleştirilecektir.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu’nun da destekleri ile düzenlenen zirvede hem eğitim alan gençler, hem de girişimciliğe özendirmek istediğimiz girişimci adaylarına örnek girişimcilik hikâyelerinin değerlendirileceği bir platform sunulacak, İş adamları, akademisyenler, melek yatırımcılar deneyimlerini paylaşacaklar.

Zirve girişimciliğe ilgi duyan ve bu konuda çalışmalar yapan kişiler ile kendilerini girişimcilik konusunda kanıtlamış iş dünyasının saygın işadamlarını ve girişimcilik konusunda çalışmalar yapan saygın akademisyenleini buluşturmayı amaçlıyor.
Booking.com