image06

3. Antalya Edebiyat GünleriKentimizin ve ülkemizin edebiyat, sanat ve kültür ortamına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen “Antalya Edebiyat Günleri”nin üçüncüsü belediyemiz tarafından 26-29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

3. Antalya Edebiyat Günleri programı çerçevesinde etkinliğimize katılacak edebiyatçılarımız ve sanatçılarımız kentimizin konuğu olacak, söyleşileriyle, edebiyat atölyeleriyle, panelleriyle, öykü ve şiir saatleriyle bizleri zenginleştirecek, varlıklarıyla kentimizin kültürel ve sanatsal ortamına katkıda bulunacaklar.

Bu yıl Antalya Edebiyat Günleri’nin Onur Ödülleri roman, öykü ve şiirde edebiyatımızın üç usta ismine romanda İnci Aral’a, şiirde Ahmet Telli, öyküde Adnan Özyalçıner’e sunulacaktır.

Etkinliğe katılacak edebiyatçılarımız arasında Adnan Özyalçıner, Ahmet Telli, İnci Aral, Hüseyin Ferhad, Salih Bolat, Yaşar Miraç, Özcan Karabulut, Ayşegül Tözören, İbrahim Karaoğlu, geçen yıl en iyi öykü kitabı ödülünün sahibi olan Belma Fırat, Ercan Y. Yılmaz, Halil Genç, Abdülkadir Paksoy, Ahmet Yıldız ve Taylan Kara yer alırken; ressam Orhan Zafer de “Don Kişot’un İzleri Resim Sergisi”yle konuk olacak.
Booking.com