image06

47. Vakantiebeurs Utrecht Uluslararası Turizm FuarıHollanda'nın Utrecht şehrinde düzenlenen Vakantiebeurs Uluslararası Turizm Fuarı 47'nci kez kapılarını açtı. Hollanda'nın en büyük turizm fuarı olan Utrecht Turizm Fuarı'nda gerek alan gerekse katılımcılar açısından en büyük katılım Türkiye'den.

Utrecht Turizm Fuarı'nda 750 metrekare alan içerisinde Antalya'nın yanısıra 40 özel işletme ve sektör kuruluşu tanıtım çalışmalar yapıyor. Bağımsız katılan kurum ve kuruluşlarla birlikte Türkiye 1300 metrekarelik bir alanda temsil ediliyor.

Toplam 6 gün sürecek fuar kapsamında, Lahey Tanıtma müşavirliği tarafından organizasyonu yapılan Maraş Dondurmaları dağıtılıyor, Türkçe canlı müzik performansının yanı sıra, ziyaretçiler ebru sanatından örnekler sunuluyor.

Hollanda pazarında en fazla Türkiye satan Corendon Tours Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer olumsuz haberlerin satışları etkilemesine rağmen Hollanda pazarı iç ve dış politikada gelişecek daha stabil süreç ile satışların aynı pararlelde Türkiye'ye yönelmesini beklediklerini söyledi.


(Soldan sağa): ICF Airports Genel Müdürü Serhat Soğukpınar, AKTOB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çevik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Yusuf Hacısüleyman, AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı, ICF Airports Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Döngel
Booking.com