image06

500px Red Bull Photography Küresel Fotoğraf Yürüyüşü7 kıtadan yüzlerce şehirde, onbinlerce fotoğrafseverle birlikte 17 Eylül 2016 Cumartesi günü 500px Red Bull Photography Küresel Fotoğraf Yürüyüşü Antalya etkinliğinde bize katılın!

Şehrimizdeki fotoğraf eğitmenleri ve fotoğraf severlerle tanışmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve Antalya'nın muhteşem güzelliklerini uluslararası platformlarda tanıtmak için bu eşsiz fırsatta siz de yerinizi alın! Bu yılın teması "Aksiyon ve Macera." Bunun için Antalyamız’ın güzelliklerini insanlarımızın enerjisi, hareket ve heyecanı ile birarada fotoğraflamamız gerekiyor. "Aksiyon ve Macera" temasını güçlü işlemek üzere yeni fikirlere ve yeteneklerini sergilemek isteyen sporcu veya model gönüllülere ihtiyacımız olacak.

Bu etkinliğe katılmak için fotoğraf çekmeyi sevmeniz yeterli; ister kompakt dijital, ister DSLR makineyle, isterse akıllı telefonla olsun, dünya çapındaki Fotoğraf Yürüyüşüne isteyen herkes katılabilir! Etkinlik saat 16:00 sularında başlayıp 3 saat sürecektir.

500px Küresel Fotoğraf Yüryüşü 2016 Antalya programı ve rotasını daha sonra bu sayfadan duyuracağım. Sayfayı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!

Not: Etkinlik ücretsizdir, ancak Bilet Al bağlantısına tıklayarak kaydınızı yapmanız gerekmektedir.

Bilet Al: https://www.eventbrite.com/e/500px-red-bull-photography-global-photo-walk-antalya-tickets-26460252327


500px Red Bull Photography Küresel Fotoğraf Yürüyüşü 2016 Antalya Programı ve Rotası:

15:30′dan itibaren Karaalioğlu Parkı "El Heykeli" çevresinde toplanma
16:00′da toplu fotoğraf çekimi ve bilgilendirme
16:15: Hıdırlık Kulesi yönüne hareket, park içerisindeki alanlarda aksiyon & macera temalı fotoğraf arayışları
17:30 Balkonları sardunya ve begonvillerle süslü Antalya'nın tarihi dokusunun korunduğu dar sokaklardan eski Yanık Hastane’nin bulunduğu Expo 2016 Antalya parkına giden güzergahta ve parktaki Yat Limanı manzaralı Kaleiçi’nin Cam Balkonlu Seyir Terasında fotoğraf arayışları
18:00 Mermerli Park’tan antik limana iniş, gün batımı (18:47) öncesinde ve sonrasında iskelede fotoğraf çalışmaları
Saat 19:00′da Liman içi Aynalı Kafe önünde ve bahçesinde toplanma ve fotoğraf yürüyüşünün sonlanması
Booking.com