image06

6. Uluslararası Resort Turizm Kongresi başlıyorKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın da katılacağı 6. Uluslararası Resort Turizm Kongresi kapsamında 24 Kasım’da “Türk-Alman Turizm Forumu” düzenlenecek. Kongrede ayrıca, Turizmdeki durum ve 2017’den beklentiler Antalya’da ele alınacak.

24-25 Kasım’da Antalya Lara’daki Barut ve Adalya Elite Otellerinde gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne Almanya ve diğer Avrupa ülkelerindeki tur operatörleri Türkiye’deki partnerleri ile bir araya geliyor.

24 Kasım akşamı Adalya Elite Hotel’de akşam saat 18’de gala kokteyli ile başlayacak kongre ertesi gün 25 Kasım’da Lara Barut Hotel'de devam edecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile gerçekleşecek kongrenin başkonuşmacısı (Key note speaker) TUI Yönetim Kurulu Başkanı Friedrich Joussen.

6. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne katılacak tur operatörleri arasında Ralph Schiller (FTI), Songül Göktaş Rosati (Thomas Cook-Öger), Mario Krug (LMX),Thomas Bosl (RTK), Manuel Molina (TSS) de var.

Kongrenin ‘Türk-Alman Turizm Forumu bölümünde Hill Knowlton CEO’su Ernst Primosch de Türkiye’nin Avrupa’dan görünümü konulu bir sunum yapacak.

Kongreye ayrıca  Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, ABD seçimleri sonrası dünya ekonomisindeki durum ile ilgili bir sunum yapacak.

Kongrenin moderasyonunu Bahattin Yücel’in yapacağı  Pazarlarda Durum oturumunda; Mehmet Bastıyalı (İskandinav) Deniz Uğur (İsviçre-Almanya), Intourist (Rusya)  konuşacak.

Moderasyonunun Tavit Köletavitoğlu’nun yapacağı ‘Otelcilikte Neler Oluyor turumunda da Erkan Yağcı (Concorde) ve Armin Zerunyan (Hilton Worlwide) katılıyor.


6. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Konuşmacıları:

Nabi Avcı          (Kültür ve Turizm Bakanı)

Hakan Ateş                  (DenizBank Genel Müdürü)

Friedrich Joussen    (TUI Yönetim Kurulu Başkanı)

Norbert Fiebig   (DRVBaşkanı)

Thomas Bosl      (RTK Başkanı)

Manuel Molina    (TSS Başkanı)

Ralph Schiller     (FTI Genel Müdürü)

Ernst Primosch (Hill Knowlton CEO)

Bahattin Yücel    (54. Hükümet Turizm Bakanı)

Osman Ayık              (TÜROFED Başkanı)

Armin Zerunyan   (Hilton Worldwide)

Tavit Köletavitoğlu     (Atlas Danışmanlık)

Mete Vardar              (Jolly Tur)

Erkan Yağcı              (Concorde Resort)

Deniz Uğur        (Bentour Reisen)

Mehmet Bastıyalı       (Bastıyalı Turizm)

Kaynak: http://www.turizmciningazetesi.com/haber.php?id=4605

Booking.com