image06

Adrenalina - Chapito Show


Gösteri sanatlarının bu en yeni, en çılgınca halini en son ışık teknolojisinde, uçan motorların, akrobatların, ve sanatçıların en gözüpek şovlarını izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.


Çılgın Küre (Globe Of Speed) ve Mad Flying Bikes (Delice Uçanlar) şovun en önemli numaralarından biri olmakla beraber klasik gösteri sanatlarından tamamen farklı bu gösteriyi nefesinizi tutarak izleyeceksiniz.

Yaklaşık 2 saatlik performansla dünyaca ünlü sanatçı, dansçı ve akrobatlar en çılgın hünerlerini burada gösteriyor.

Tüm bu inanılmaz şovu sizlere sunmak için dünyanın farklı ülkelerinden, en çılgın gösteri sanatçıları ve mükemmel bir teknik ekip, müthiş efektler ve inanılmaz bir takım çalışması sizleri yepyeni bir heyecana taşıyor.

Chapito

Gösteri dünyasının en yeni, en çılgın, en sanatsal halinin adıdır Chapito... Antalya Belek’te The Land of Legends Theme Park’ta adrenalin tutkunlarını, sanatseverleri ve aynı zamanda çocukları biraraya getiren bir şölen alanıdır.

Birbirinden tehlikeli gösterilerin yeraldığı, izleyenlerin nabzını yükselten “Adrenalina”, geleneksel ve modern dansların muhteşem müziklerle kusursuz bir harmoni ile sunulduğu “Anatolian Legends Of Love”, çocukların eğlenceye doyacakları masalsı bir show olan “Wonderland On Ice” Chapito çatısı altında buluşuyor.

Dünya genelinde 8 milyon izleyicinin bu görkemli gösteriden bahsederken neden “Modern Zamanlar Çılgınlığı” dediğini gösteriyi izlerken daha iyi anlayacaksınız.

Tüm bu aksiyonun ortaya çıkmasının arkasında her biri konusunda uzman, akrobatlar, sanatçılar ve çocukların gözdesi buz üzerinde harikalar yaratan dansçıların adeta görünmez kahramanları olan güçlü bir ekip bulunmaktadır.

Bu gösteriyi izlerken, imkansıza şahit olacaksınız.

Bilet: http://www.biletix.com/mekan/H6/TURKIYE/tr

Chapito
Adres: Kadriye Mahallesi Atatürk Cad. (The Land of Legends Theme Park) S15-1 / 07525 Kadriye
Serik / Antalya

Chapito Show: http://www.chapitoshow.com
Booking.com