image06

AfrojackAfrojack, 26 Haziran'da Expo 2016 Antalya'da sevenleriyle buluşuyor.

Sayısız hit parçaya imza atarak elektronik müzik tarihine adını hem DJ hem müzik yapımcısı ve remix yapımcısı olarak altın harflerle yazdıran Hollandalı Afrojack sıradışı sahne performansı ile 26 Haziran 2016’da Antalya Expo’da performans vermeye hazırlanıyor.

Afrojack'in vereceği performans öncesinde Apster'in yani sira Türkiye'nin elektronik müzik duayeni Birol Giray BeeGee'de performans veriyor. Bu muhteşem etkinliği kaçırmayın.

Müzik kariyerinde Grammy adaylığı başta olmak üzere DJ Mag’in en iyi 100 DJ listesinde son 5 yılda ilk 15'te kendine yer bulan ve bu yıl 8. sırada yer alan ve dünyanın en prestijli bu listesine 2010 yılında 19 numaradan girerek en yüksek girişi yapan isim olmayı başardı.

Afrojack, başta Snoop Dogg olmak üzere Ian Carey, Eva Simons ve Pitbull ile ortak çalışmalara imza atarak uzun süre dünya listelerinde 1 numarada kaldı. Beyoncé’nin hit single’ı “Run the World (Girls)”ün prodüktörlerinden olan Dutch DJ, Rihanna’nın çeşitli parçalarında yer alarak DJ’liğinin dışında prodüktör olarakta bir başarıya imza attı. En son David Guetta, Nicki Minaj, Bebe Rexha ortak bir dijital single'a imza atan Afrojack, 26 Haziran tarihinde Antalya’da performans vermek için ülkemize geliyor.


Tarih: 26 Haziran 2016
Saat: 22:00

Yer: EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı
Adres: Alanya Yolu, Serik Caddesi EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı Aksu/Antalya

Tel: 444 39 76Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/TEXP8/ANTALYA/tr

Afrojack Resmi Web Sitesi: http://live.afrojack.com
Booking.com