image06

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu
8. Ulusal Girişimcilik Zirvesi




Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu'nun geleneksel hale getirdiği Ulusal Girişimcilik Zirvesi, 8-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek.

Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, Artı Dil Kursu, Kona, Endeavor Türkiye Girişimcilik Vakfı gibi kurumların destekleriyle Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda düzenlenecek 8'inci Ulusal Girişimcilik Zirvesi'nde, 20'den fazla konuşmacı ve 2 binin üzerinde katılımcı misafir edilecek.

Zirvenin açılışında, TOBB Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu, Antalya Genç İşadamları Derneği Başkanı Volkan Barutçu, Antalya İşadamları Derneği Başkanı Musa Saraç ve TOBB Antalya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ulaş Yıldırım 'Yerel Girişimcilik' konusunda konuşacak.

Zirvenin ilk gününde ayrıca tekno girişimcilik ve Antalya'nın markaları konuları ele alınacak. Zirvenin ikinci gününde ise turizmin geleceği, kişisel eğitim konularına yer verilecek. 10 Mart Perşembe ise melek yatırımcılık ve Youth Holding Yönetim kurulu Başkanı Emrah Kaya'nın başarı öyküsünün yanı sıra, kişisel gelişim eğitimi verilecek.

Program


Booking.com