image06

Anfaş CityExpo
6. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı
16 - 18 Mart 2016Anfaş CityExpo 6. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı


Anfaş CityExpo 6. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu, 16-18 Mart tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek.

Fuarda, 40 belediye, 89 tedarikçi firma stant açtı. 389'u uluslararası olmak üzere bin 200 katılımcının yer aldığı fuarı bu yıl, 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Belediyelerin çalışmalarının sergilendiği, tedarikçi firmaların da yeni ürün ve hizmetlerini tanıttığı fuarda, başta yerel yönetimler olmak üzere çeşitli sempozyumlar da gerçekleştirilecek.


Neden Anfaş CityExpo

- Türkiye, genç nüfusu ile konut talebinin yüksek olduğu bir ülkedir. Yeni konutların yapılması için bir çok şehirde, yeni yapılaşmalar, yeni semtler inşa edilmektedir. Bu gelişme de şehircilik altyapısında ve üst yapısında muhtelif ihtiyaçları gündeme getirmektedir.

- Antalya'nın yanı sıra, Anadolu'da bir çok il, hızla yenilenmekte ve modernleşmektedir. Şehirlerin altyapı ve üst yapı ihtiyaçları sürekli güncel kalmaktadır.


- Harika iklimi ve doğal güzellikleriyle ünlü Antalya, turizm ve tarım yatırımları ile çok hızlı büyüyen ve gelişen kentlerden biridir. Yeni inşa edilen semtler, şehir altyapısının da gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Antalya ve belediyeleri hızla gelişen, hızla büyüyen belediyelerdir. Bu gelişmenin, büyümenin doğal bir sonucu olarak da, farklı alanlarda ürün ve hizmet sunan tedarikçilere ihtiyaç duyulmaktadır.


- Antalya, ulaşım, konaklama, turizm ve tüm diğer imkanlarıyla, uluslararası fuarların organize edilmesi için ziyaretçi ve katılımcılara çok önemli fırsatlar sunmaktadır.


- ANFAŞ bir fuar organizatörü olarak, partiler üstü bir anlayışla, belediye başkanlarının, yerel yönetimlerin katkıları ve desteği ile, Türkiye'nin uluslararası düzeydeki en iddialı şehircilik fuarını organize etmek için yola çıkmıştır.


Fuar Hakkında Ayrıntılı Bilgi: http://www.anfascityexpo.comANTALYA EXPO CENTER
Adres Pınarlı Beldesi 07110 Aksu - Antalya
Tel +90.242 462 20 00
Fax +90.242 462 19 90
E-posta info@anfas.com.tr
Booking.com