image06

Antalya Bisiklete BiniyorBisiklet kullanımını yaygınlaştırmak ve halkı işe, okula bisikletle gitmeye teşvik etmek için Antalya Bisiklet Platformu ile Muratpaşa Belediyesi ortaklaşa “Antalya Bisiklete Biniyor” etkinliğini organize ediyor.

Gelenekselleştirilerek her yıl 6 Mart’ta düzenlenecek “Antalya Bisiklete Biniyor” etkinlikleri kapsamında sabah “İşime, Okuluma Bisikletle Gidiyorum” bisiklet turu ve akşam “Atatürk’ün Antalya’ya Gelişini Kutluyorum” bisiklet turu gerçekleştirilecek.

İşe ya da okula bisikletle gittiğinizi gösteren fotoğraflarınızı #antalyabisikletebiniyor etiketiyle şimdiden etkinlik sayfasında paylaşabilirsiniz.  Çevre dostu bir ulaşım aracı olarak bisiklet kullanımının yaygınlaşması hedefiyle düzenlenen bu güzel organizasyona tüm Antalya halkı davetlidir. 

Program

6 Mart Pazartesi
-İşime, Okuluma Bisikletle Gidiyorum-
08.00 - Laura AVM yanında toplanma ve hareket.
Tekelioğlu Caddesi üzerinden Muratpaşa Belediye Binası yanındaki meydana varış. Varış noktasında Atatürk Heykeline çiçek bırakma. 

-Atatürk’ün Antalya’ya Gelişini Kutluyorum-
20.00 - Atatürk Parkında toplanma ve hareket.
Müzik eşliğinde Konyaaltı Cad., Atatürk Cad. güzergahından Antalya Atatürk Evinin önünde mola –İstiklal Marşı ve İzmir Marşı okunması- Işıklar Cad. üzerinden Falez 2 Parkına varış. Varış noktasında müzik ve etkinlikler olacaktır
Booking.com