image06

Antalya City Expo
7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı
23 - 26 Mart 2017Antalya City Expo 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 23-26 Mart tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile Pyramids Grup Fuarcılık organizatörlüğünde 23-26 Mart 2017’de 7.'si düzenlenen fuara 25.000 ziyaretçi gelmesi hedefleniyor. 1500 Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşecek olan fuara  Fas, Kosova, Makedonya,  Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten delegeler katılacak. Yerli ve yabancı tüm katılımcılarımız, şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileyerek, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda şimdiden yerlerini aldılar.  


Yeni hizmet teknolojileri tanıtılacak

Fuarda, belediye ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi ürünler sergilenecek.


Fuar Hakkında Ayrıntılı Bilgi: http://www.antalyacityexpo.com


Antalya Expo Center
Adres: Pınarlı Beldesi 07110 Aksu - Antalya
Tel: (0242) 462 20 00
Fax : (0242) 462 19 90
E-posta: info@anfas.com.tr
Booking.com