image06

Antalya Devlet Destekleri Zirvesi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmelerine yönelik verilen devlet desteklerinden yararlanmalarını sağlamak amacıyla, destek veren tüm kurumlarla işletmelerimizi buluşturacak olan “Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” etkinliği düzenleniyor.

Söz konusu etkinlik, 23 Mayıs 2017 Salı günü, 09.30-17.00 saatleri arasında, ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Etkinliğe; Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Kültür ve Turizm Bakanlıklarının yanı sıra, Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’ndan temsilciler katılıyor.

Ayrıca, SGK İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, KOSGEB İl Müdürlüğü, Kredi Garanti Fonu ve Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan da uzmanların yer alacağı zirvede üyelerimiz, desteklere ilişkin tüm sorularına cevap bulabilecekler.

Destek kurumlarının stantlarında üyelerimiz, faydalanmak istedikleri destek programları hakkında konunun uzmanlarından bire bir bilgi alabilecek. Bunun yanında,  eş zamanlı olarak gün boyu düzenlenecek seminer programlarıyla da ihracat, istihdam ve Ar-Ge destekleri hakkında doğru bilgiyi, doğru kaynaklardan edinme fırsatına sahip olabilecekler.

http://www.atso.org.tr/detay/2/2/1/5486/antalya-devlet-destekleri-zirvesi.htmlBooking.com