image06

Antalya Kültür Sanat Eğitim, Yaz Sanat Atölyelerine Davetlisiniz!19 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yaz dönemi atölyeleri "Andy Warhol, Herkes için Pop Sanat" sergisine paralel farklı ve eğlenceli malzeme ve teknikler içeriyor. 4-6, 7-14 ve 15+ yaş gruplarına yönelik atölye programı katılımcılarla eserler arasında iletişim kurmayı amaçlıyor.

POP PORTREM atölyesinde çocuklar Warhol'un renkli portrelerinden esinlenerek, dergi ve gazetelerden kestikleri fotoğraf parçaları ve çizimleriyle kendi pop portrelerini oluşturacaklar.

Yaş grubu: 7-14

Ücret: 30 TL
Kayıt Formu

POP ÇİÇEKLER atölyesinde çocuklar sergide bulunan çiçek serisinden esinlenerek hazırlayacakları çizimler üzerinde renkli kağıt ve boyalarla pop kolajları oluşturacaklar.

Yaş grubu: 4-6
Ücret: 20 TL
Kayıt Formu

TEHLİKEDEKİ HAYVAN TÜRLERİ atölyesinde çocuklar sergilenen dizideki hayvan resimlerinbden  yola çıkarak nesli tükenmekte olan hayvan türlerinden seçtikleri hayvanları model hamuruyla şekillendirerek boyayacaklar.

Yaş grubu: 4-6

Ücret: 20 TL
Kayıt Formu

ÇİÇEK BASKIM atölyesinde katılımcılar Andy Warhol'un baskı resimlerinden esinlenerek Linol üzerine kendi tasarımlarını uygulayarak baskı çalışması yapacaklar.

Yaş grubu: 10-14
Ücret: 30 TL
Kayıt Formu

HAYALİ TASARIMLAR atölyesinde çocuklar Andy Warhol'un popüler kültür ürünlerini inceleyerek kendi pop sanat ürünlerini tasarlayacaklar. Daha sonra da oluşturdukları ürüne uygun ambalaj ve etiketlerini yapacaklar.

Yaş grubu: 7-14

Ücret: 30 TL
Kayıt Formu

BEZ ÇANTAMDA WARHOL atölyesinde katılımcılar Andy Warhol'un baskı resimlerinden esinlenerek stencil kalıplarını bez çanta üzerine uygulayarak kendi tasarımlarını yapacaklar.

Yaş grubu: 15+

Ücret: 40 TL
Kayıt Formu

Booking.com