image06

Antalya Shopping DaysŞehrin turizm, alışveriş ve kentsel markalaştırma projesi olan Antalya Shopping Days, 77 gün sürecek alışveriş günleri kapsamında ilk kez kapılarını açarak, Antalyalılarla buluşacak. Şehrin her ucunda alışveriş ve tatil keyfini bir arada yaşatacak olan organizasyon; 1 Haziran’da başlayıp 16 Ağustos’ta sona erecek.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nun ana sponsorluğunda, Antalya Tanıtım A.Ş tarafından gerçekleştirilecek olan Antalya Shopping Days’in toplamda 77 gün sürecek alışveriş günleri boyunca, alışveriş merkezlerinden tarihi çarşılara kadar ki birçok noktasında festivalin ruhunu hissetmekte mümkün olacak.

Şehrin en güzel anını yaşayıp, alışverişin büyüsüne kapılmaya hazırsanız birbirinden güzel etkinlikleriyle unutamayacağınız bir maceraya şimdiden hazır olun.

Bundan sonra her yıl yapılacak festival süresince; anlaşmalı banka kredi ve para kartları ile yapılan her 25 TL’lik harcama karşılığında bir çekiliş hakkı ile birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansı elde edeceksiniz.

Her 25 liraya bir çekiliş hakkı

77 gün sürecek olan etkinlik kapsamında kredi veya banka kartlarıyla 25 TL’lik alışveriş yapan her tüketici çekilişlere katılım hakkı kazanacaktır. Antalya Alışveriş Günleri’nde, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile Milli Piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen herhangi bir kayıt yaptırma gerekliliği olmayacak ve anlaşmalı olan banka kartlarıyla Antalya’nın her noktasında yapılacak olan 25 TL’lik alışveriş ile çekilişe katılabilecekler. Festivalde yalnızca akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, tütünlü mamuller ve alkollü içecekler için yapılacak ödemeler geçerli olmayacak.


Organizasyon süresince yapılacak olan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara 7 Peugeot 301 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 7 klima, 77 bisiklet, 777 Antalyaspor forma ve atkısı hediye edilecek.

Antalya Shopping Days: http://www.antalyashoppingdays.com

Booking.com