image06

Antalya Shopping Days Basın Toplantısı YapıldıAntalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ana sponsorluğunda, Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Antalya Shopping Days’in (Antalya Alışveriş Günleri) ilgili Akra Barut Otel'de basın toplantısı yapıldı.

Antalya Tanıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman 1 Haziran - 16 Ağustos tarihlerinde, 22 bankanın kredi veya banka kartlarıyla 25 liralık alışveriş yapan tüketicilerinin katılım gösterdiği Alışveriş Günleri'nin sonunda 28 Eylül 2016 tarihinde Milli Piyango ve noter huzurunda çekilişin gerçekleştirildiğini bildirdi.


Çekiliş ile 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 7 klima, 77 bisiklet ve 777 Antalyaspor ve Alanyaspor forması kazanan talihlilerin belirlendiğini kaydeden Hacısüleyman, "Antalya Shopping Days etkinliğinde 7 rakamından hareket ettik. Etkinlik de 77 gün sürecek şekilde planlandı. Bu yıl ilk kez tecrübe kazandık, hem Antalya'nın ticari hayatına hem esnafa hem de çalışanlara bir moral olması için bu etkinliği düzenledik." dedi.

(Soldan sağa): Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu, Antalya Tanıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sururi Çorabatır)

Gazete ve www.antalyashoppingdays.com adresinden isimleri açıklanan şanslı tüketiciler, 1 aylık (15 gün asil, 15 gün yedek talihliler için) yasal süre sonrasında ödüllerini teslim alacak. 777 Antalyaspor ve Alanyaspor formasını kazananların isimleri de 7 Ekim 2016 tarihinde yine www.antalyashoppingdays.com sitesinden duyurulacak.

Antalya Shopping Days’i geleneksel hale getireceklerini açıklayan Yusuf Hacısüleyman, şöyle konuştu: “Seneye yapmayı planladığımız Antalya Shopping Days için çalışmalara şimdiden başladık. Yaptığımız kampanya Antalyamızın ekonomik hayatına hareketlilik kattı. Antalya Shopping Days’i düzenlememizde destek olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Talihlileri de tebrik ederek hediyelerini güle güle kullanmalarını diliyorum.”

Booking.com