image06

Antalya Spor Turizmi ITB Berlin'de tanıtılacakAntalya'nın spor turizmi potansiyeli, ITB Berlin Faurı'nda düzenlenecek olan bir çalıştayla Alman turizmcilere anlatılacak. 10 Mart günü 16:00-18:00 saatleri arasında City Cube Berlin kongre merkezi A5 salonunda düzenlenecek olan “Antalya Spor Turizmi” adlı çalıştay da, aktif turizm, golf turizmi ve futbol turizmi konuları hakkında bilgi sunulacak.


AKTOB ve Berlin Tanıtma Müşavirliği'nin ortak çalışması ile düzenlenecek olan çalıştayda, aktif turizm, golf turizmi ve futbol turizmi konuları ele alınacak. Antalya'nın spor turizmi alanında sahip olduğu potansiyel ve değerler, Spor Turizmi Birliği Başkanı Ferit Turgut, Avusturyalı Türkiye uzmanı Margaret Paulmichl, Kurtuluş Gülşen ve Başbuğ Ethemoğlu tarafından anlatılacak. Sunumların hazırlanmasına, AKUT Antalya Temsilcisi ve Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Yılmaz Sevgül de destek verdi.

Sunumlarda ayrıca, Türkiye'ye dönük güvenlik kaygıları da ele alınacak. Sunumu yapacak isimler, Türkiye ile ilgili olarak Avrupa basınında çıkan haberlerin aslında dünya genelini ilgilendiren sorunlarla aynı olduğu vurgulanacak.

Kaynak: http://www.turizmguncel.com/haber/antalya-spor-turizmi-itb-berlin'de-tanitilacak-h26895.html
Booking.com