image06

Antalya'da İlkbahar Fotoğraf YarışmasıAkdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Center’ın dördüncüsünü düzenlediği fotoğraf yarışması devam ediyor.  Konusu  ‘Antalya’da İlkbahar’ olarak belirlenen ulusal fotoğraf yarışmasına tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılar katılabiliyor.

Bu yıl da Antalya konusu üzerinden organize edilen fotoğraf yarışmasında ilkbaharın dinamik ruhunu Antalya’nın doğasında birleştiren kareler ön planda olacak.  Deepo Outlet Center’ın fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği yarışmaya katılım online olarak, http://www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden üyelik ve fotoğraf gönderme yönergeleri takip edilerek gerçekleştiriliyor.

Fotoğraf yarışmasında birinciye 2.000 TL, ikinciye 1.500 TL, üçüncüye 1.000 TL’lik para ödülleri taktim edilecek.

Deneyimli gazeteci, foto muhabir, fotoğraf sanatçıları ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu temsilcilerinin olduğu jüri üyelerinden oluşan 'Antalya’da İlkbahar' 4. Ulusal Fotoğraf yarışmasına 24 Nisan 2016 tarihine kadar katılabilirsiniz. Online fotoğraf yükleme sistemi ve katılım hakkında detaylı bilgiyi deepo.com.tr ve tfsfonayliyarismalar.org adreslerinden edinebilirsiniz.

Booking.com