image06

ATSO’dan “Antalya ve Çiçek” konulu fotoğraf yarışmasıAntalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 12.Antalya Çiçek Festivali etkinlikleri kapsamında Instagram’da “Antalya ve Çiçek” konulu fotoğraf yarışması düzenliyor.

ATSO Başkanı Davut Çetin, geçen yıl ilki düzenlenen yarışmaya bin 500’ün üzerinde fotoğrafın katıldığını, bu yıl sayının artmasını beklediklerini ifade etti. Yarışmada Instagram’a 13 – 23 Mayıs tarihleri arasında #AntalyaCicekFestivali etiketiyle yüklenen fotoğrafların değerlendirmeye alınacağını belirten Başkan Davut Çetin, birinciye 2 bin, ikinciye bin, üçüncüye de 500 lira para ödülü verileceğini bildirdi.

Başkan Çetin’den fotoğraf tutkunlarına davet

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Ticaret Borsası, Orta Anadolu Süs ve Kesme Çiçek İhracatçıları Birliği, EXPO 2016 Antalya Ajansı işbirliğiyle düzenlenen Antalya Çiçek Festivali’nin Antalya’nın en özel etkinliklerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Çetin şöyle konuştu:

“Günümüzde sosyal medya kanalları tanıtım için en önemli mecralardan biri. Dünyada marka kentler artık sosyal medya ve dijital platformlarda da yarış halinde. Antalya’nın sosyal medyada daha etkin olması ve farkındalık yaratmak adına bu etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Antalya’nın yurt içi ve yurt dışında tanıtımı açısından bu tür etkinlikleri önemli olduğunu düşünüyoruz. Antalya’nın güzel fotoğrafları sosyal medya üzerinden ciddi oranda paylaşılıyor, ancak yeterli değil. Kentimizi bu yarışta öne çıkarmak ve daha güçlü tanıtım adına bu tür yarışmaları düzenlemeye devam edeceğiz. Başta hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm Antalya dostlarını, kentimize tatile gelenleri ve fotoğraf tutkunlarını #AntalyaCicekFestivali etiketiyle fotoğraf paylaşmaya davet ediyorum.”Yarışma jürisinde; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Ticaret Borsası, Orta Anadolu Süs ve Kesme Çiçek İhracatçıları Birliği ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti temsilciler yer alacak. Yarışmanın sonucu 26 Mayıs tarihinde kamuoyuna açıklanacak.

Yarışma şartnamesi: http://www.atso.org.tr/yukleme/dosya/30da3062a64b48026bd5e56b7f80749a.pdf
Booking.com