image06

Cesaria Evora Tribute Akra Caz Festivali KonseriCesaria Evora Tribute, Akra Caz Festivali kapsamında sizlerle buluşuyor.

Çıplak Ayaklı Diva “Cesaria Évora” Gecesi 

"Cesaria Évora Tribute; muhteşem sesini Cape Verde'den tüm dünyaya duyuran ve adını Çıplak Ayaklı Diva olarak hafızalara bırakan Grammy ödüllü  efsane isim Cesaria Évora’yı yaşatmak için kurulmuş bir grup.

Yıllarca sanatçı ile çalışan müzisyenler; Cesaria Évora'ya bir saygı duruşu niteliğinde bu grubu  kurdu. Grubun Praia'daki 2014 Gamboa Festivali'ndeki ilk konserlerinin ardından; Cape Verde’nin uluslararası müzik elçisi Cesaria Évora,en özel şarkılarıyla ve çalıştığı müzisyenlerden oluşan orkestrası ile ölümsüz hale geldi.

Gittiği her ülkede kapalı gişe konserlere imza atan, bugüne kadar  milyonlarca albüm satan Cesaria Evora, ölümden sonrada Lura, Teofilo Chantre, Nancy Vieira, Lucibella, Elida Almeida gibi harika müzisyenlerle yaşıyor. 

Cesária Évora Orkestrası; Portekiz ‘in fadosu , Brezilya’nın sambası ve caz müzik başta olmak üzere Latin müziklerinin bir karışımı  Morna’nın dünyadaki bir numaralı temsilcisi olan Cesaria Évora 'nın şarkıları seslendiriyor. "

Elida Almeida / vokal
Lucibela/ vokal
Lura / vokal
Nancy Vieira/ vokal
Teofilo Chantre/ vokal
Humberto Ramos / piyano
Hernani Almeida / gitar
Diego Renato / keyboards
Felisberto Andrade /cavaquinho 
Nelly Da Cruz / bas 
Magik Santiago / davul-vurmalılar
Christophe Dutray / trompet
Alban Chapelle / saksafon 


Bilet: http://www.biletix.com/etkinlik/VC305/ANTALYA/tr

Akra Caz Festivali: http://akrajazz.com


Tarih: 5 Mayıs 2018, Cumartesi
Saat: 20:00

Yer: Akra Barut Otel
Adres: Şirinyalı Mah. Lara Cad. No: 24 Muratpaşa / Antalya
Tel: (0242) 310 99 99
Booking.com