image06

Eto'o Vakfı Gala YemeğiSamuel Eto’o Vakfı’nın 10. yıl etkinliği kapsamında Türkiye’ye gelecek olan dünyanın en ünlü futbolcuları, Türk karması ile Antalya Arena’da özel bir maç yapacak.

"Kamerun’da futbolu bir sosyal entegrasyon aracı olarak kullanıp, çocukların okul eğitimi, meslek edinme ve gelişimi ile ilgili bir dizi projeye imza atan Samuel Eto’o, Türkiye’de de bir ilki gerçekleştiriyor. Ünlu futbolcu, aralarında Messi, Neymar, Maradona, Eden Hazard, Totti, Michael Essien, Xavi, JayJay Okocha, Pierre Emerick, Aubameyang, Iniesta ve Arda Turan’ın da olduğu çok sayıda yıldız futbolcuyu Türkiye’ye getiriyor.

Gerçekleştirilecek yardım maçı öncesi Regnum Carya Golf & Spa Resort’te gerçekleştirilecek görkemli Gala Yemeği’nde yerli ve yabancı sürpriz futbolcularla yemek fırsatı yakalarken sürpriz sanatçılarla kulaklarınız pası silinecek."

Gurme Koleksiyonu

Ördek Göğsü, Somon Füme Üzerinde Ahtopot, Jumbo Karides,California Roll Suşi, Edam Peyniri, Brie Peyniri,Enginarda Çerkez Tavuğu, Pastırmalı Humus İmam Bayıldı ve Yoğurtlu Közlenmiş Kırmızı Biber

Ispanaklı ve Ricotto Peynirli Ravioli
Çıtır Ördek ve Gorgonzola Sos ile


Dana Bonfile
Polentalı Mantar Ragu, Mevsim Sebzeleri ve Harnup Sos ile


Balkabaklı Parfe
Kavrulmuş Ceviz ve Tahin Sos ile


Tarih: 15 Temmuz 2016 Saat: 20:00

Yer: Regnum Carya Golf & Spa, Antalya


Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/TFE02/ANTALYA/tr

Eto'o Vakfı Yarım Maçı: http://www.etoocharitymatch.com
Booking.com