image06

ETU Triatlon Avrupa Kupa Finali ve Aquathlon Türkiye Şampiyonası



Bu yıl 26.sı düzenlenecek olan Triatlon Avrupa Kupa Finali 15-16 Ekim tarihleri arasında Alanya'da yapılacak. Ayrıca Aquathlon Türkiye Şampiyonası'da 15-16 Ekim tarihlerinde Alanya'da düzenlenecek.

Triathlon Alanya Resmi Sitesi: http://www.triathlonalanya.com


Program 2016

 
Gün / Aktivite Zaman Yer
2016 Alanya ETU Triathlon Avrupa Kupa Finali
13 Ekim 2016 Perşembe
Basın Toplantısı 13:00 Belediye Binası
14 Ekim 2016 Cuma
Bisiklet Tamir Bakım 06:00 - 18:00 Ana Alan
Bisiklet Parkuru Resmi Antreman (Elit & Genç) 06:30 - 07:00 Transition Area for Elite and Junior only
Yüzme Antreman Seansı      Elit & Genç 08:00 - 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Danışma Masası 09:00 - 20:00 Belediye Binası & Kültür Merkezi
Yarış Paketlerinin Dağıtımı Yaş Grupları 10:00 - 17:30 Kültür Merkezi
Tri Expo 09:00 - 20:00 Ana Alan
Yüzme Parkuru Resmi Antreman ( Elit & Genç) 10:30 - 11:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yüzme Antreman Seansı      Yaş Grupları 14:00 - 18:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Atlet Brifingi (Genç) 16:00 Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Elit) 18:00 Kültür Merkezi
Yarış Paketlerinin ve Yarış Numaralarının Dağıtımı     (Elit & Genç) Atlet Brifinginden sonra Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Yaş Grupları) 18:00 Kültür Merkezi
Makarna Partisi 19:00 - 20:00 Filika Restaurant
Cumartesi, 15 Ekim Yaş Grubu (Olimpik), Genç Bayan ve Elit Bayan
Bisiklet Tamir Bakım 06:00 - 20:00 Ana Alan
Yaş Grubu Olimpik Değişim Alanı Giriş 06:00 - 07:00 Değişim Alanı
Yaş Grubu Olimpik START 07:00 - 07:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yüzme Antreman Seansı      Elit & Genç 08:00 - 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Tri Expo 09:00 - 20:00 Ana Alan
Danışma Masası 09:00 - 14:00 Belediye Binası
Genç Bayan Lounge girişi 10:30 - 11:30 Ana Alan
Genç Bayan Değişim Alanı Girişi 11:00 - 11:45 Ana Alan
Genç Bayan Yüzme Isınma 11:00  -  11:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Bayan Tanıtım Sıralama 11:50 Ana Alan
Genç Bayan START 12:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Bayan Lounge girişi 13:30 - 14:30 Ana Alan
Elit Bayan Değişim Alanı Giriş 14:00 - 14:45 Ana Alan
Elit Bayan Yüzme Isınma 14:00 - 14:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Bayan Tanıtım Sıralama 14:50 Ana Alan
Elit Bayan START 15:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Genç Bayan & Elit Bayan 17:15 Finiş Alanı
Ödül Töreni Yaş Gurupları Olimpik 17:45 Finiş Alanı
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Kayıtları 18:00-19:00 Kültür Merkezi
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Birifingi 19:00 Kültür Merkezi
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Makarna Partisi 19:30 Filika Restaurant
Pazar ,16 Ekim –     Yaş Grubu Sprint, Aquathlon, Genç Erkek ve Elit Erkek
Bisiklet Tamir Bakım 06:30 - 18:00 Ana Alan
Yaş grubu Sprint & Takım Triathlonu Değişim Alanı Giriş 06:00 - 07:00 Değişim Alanı
Yaş grubu Sprint & Takım Triathlonu START 07:00 - 07:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Danışma Masası 07:00 - 18:00 Belediye Binası
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Start A1-A2-A3 09:00-09:15-09:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Erkek Lounge Girişi 10:30 - 11:30 Ana Alan
Genç Erkek Değişim Alanı Girişi 11:00 - 11:45 Ana Alan
Genç Erkek Yüzme Isınma 11:00 - 11:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Erkek Tanıtım Sıralama 11:50 Ana Alan
Genç Erkek START 12:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Lounge Girişi 13:30 - 14:30 Ana Alan
Elit Erkek Değişim Alanı Girişi 14:00 - 14:45 Ana Alan
Elit Erkek Yüzme Isınma 14:00 - 14:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Tanıtım Sıralama 14:50 Ana Alan
Elit Erkek START 15:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Elit Erkek & Genç Erkek 17:15 Değişim Alanı
ETU Elite Sıralaması Ödül Töreni 17:30 Değişim Alanı
Ödül Töreni Aquathlon Ulusal Şampiyonası A1,A2,A3 17:45 Değişim Alanı
Ödül Töreni Yaş Gurubu Sprint  18:00 Değişim Alanı
Kapanış Töreni & Partisi 20:00 Filika Restaurant
Booking.com