image06

EXPO 2016’da Bayram Coşkusu YaşanacakEXPO 2016 Antalya’da bayram boyunca da konserler devam edecek. Turkcell büyük amfitiyatroda 21:30’da başlayacak konserler ücretsiz olarak izlenebilecek.

Bayramın 2. Günü olan 5 Temmuz’da Türk pop müziğinin sevilen ismi Murat Dalkılıç EXPO’da konser verecek. Dalkılıç, geçtiğimiz yıl mayıs ayında EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etmiş ve ziyaretin anısına alana Sığla (Liquidambar oriantalis) ağacını dikmişti.

Bayramın 3. Günü olan 7 Temmuz’da ise neredeyse her şarkısıyla müzik listelerinde kendine yer bulan ve gençlerin beğeniyle dinlediği Hande Yener sahne alacak. Turkcell büyük amfi tiyatroda hayranlarıyla buluşacak olan şarkıcı hit parçalarını dinleyenlerle birlikte seslendirecek. Şarkıcı ve söz yazarı Hande Yener de geçen yıl Haziran ayında EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek, alana Maclura Pomifera (Yalancı kızıldereli portakalı) dikmişti. Yener, bu ziyaretinde “Proje bittiğinde burada gururla tekrar bulunmak isterim” demişti.

Bayram tatili süresince EXPO 2016’da konser verecek bir diğer isimse taverna müziğinin önemli isimlerinden olan Cengiz Kurdoğlu. Kurdoğlu 8 Temmuz’da Turkcell Büyük amfi tiyatroda konser verecek. Bayram tatilinin son günü olan 10 Temmuz’da ise Türk halk müziği sanatçısı Zara hayranlarıyla buluşacak.

Tarih: 6-7-8-10 Temmuz 2016
Saat: 21:30
Yer: Expo 2016 Antalya Turkcell Büyük Amfi Tiyatro

Booking.com