image06Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Feslikan Yaylası Yaz Şenlikleri’nin bu yıl 20.si düzenleniyor.


İki gün sürecek olan etkinliklerin 5 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da Ankaralı Ayşe ve Volkan Konak konserleriyle başlayacak. Sanatçılar sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirecekler. 6 Ağustos Pazar günü ise güreşlerin yapılacağını ifade eden Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi adına güreşen İsmail Balaban, Turan Balaban, Hasan Cengiz ve İbrahim Çoraman’ın yanı sıra 50 başpehlivanın kısbet kuşanacağını bildirdi. Ücretsiz olan bu etkinliklere herkes davetlidir.

Konyaaltı Belediyesi 20. Yaz Şenlekleri’nde baş boyda mücadele edecek güreşçilerin isimleri şöyle;

İsmail Balaban, Turan Balaban, Hasan Cengiz ve İbrahim Çoraman’ın Orhan Okulu, Recep Kara, Salih Erinç, Serhat Balcı, Nedim Gürel, Abdullah Güngör, Ali Gürbüz, Sermes Bulut, Salih Dorum, Kürşat Korkmaz, Serkan Serttürk, Ali Altun, Hüseyin Gümüşalan, Ramazan Bircan, Mehmet Yeşil Yeşil, Şaban Yılmaz, Murat Gençtürk, Nadir Takı, Ekrem Yavuz, Güngör Ekin, Gökhan Arıcı, Ahmet Kavakçı, Hüseyin Şahinal, Nuri Zengin, Fatih Çakıroğlu, Savaş Yıldırım, Fatih Koyuncu, Fatih Atlı, Ali Rıza Kaya, Onur Şenel, Hüseyin İyican, Mustafa Kemal Karaboğu, Mustafa Batu, Hakkı Aygün, Şahali Kurt, Okur Acar, Ali Yanatma, Serhat Gökmen, Hüseyin Demir, Mehmet Selvi, Hasan Tuna, Necit Yıldırım, Yüksel Kalay, Hasan Zeybek, Ahmet Yavuz ve İsmail Koç.  

http://www.konyaalti.bel.tr/haberdetay/1187/feslikanda-yaz-senlikleri-basliyor.html

 

Booking.com