image06

Future Faces Fashion World heyecanı Antalya'da!Future Faces Fashion World heyecanı için geri sayım devam ediyor. 13-20 Mart 2016 tarihleri arasında Club Hotel Sera’nın ev sahipliği yapacağı yarışmaya 22 ülkeden 48 model katılacak. Yarışmada boy gösterecek olan modeller 13 Mart’tan itibaren kamp dönemi için toplanacak ve 19 Mart’ta düzenlenecek büyük gecede Moda Dünyası’nın Gelecek Yüzü olmaya çalışacak. Yarışmada ülkemizi 22 yaşındaki Buket Akpunar ve 24 yaşındaki Fırat Tepe temsil edecek.

 

Yarışma 19 Mart saat 21.00’dan itibaren canlı yayınla Kanal V ekranlarında olacak. Birçok markanın yeni koleksiyonlarının da sergileneceği yarışmaya yurt içi ve yurt dışından yoğun bir katılım bekleniyor. Ayrıca, yarışmanın jürisinde iş dünyasının önemli simalarından Turgay Kıran ve Barış Güneş gibi isimler yer alacak. Yarışma moda dünyasında profesyonel modeller için dünya podyumlarına adım atabilecekleri ve kendilerini gösterebilecekleri en önemli yarışmalardan biri olarak lanse ediliyor.

 

Ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan Future Faces Fashion World’ün kurucusu ve sahibi olan, daha önce Best Model of the World ve Best Child Model of the World  gibi ses getiren organizasyonlarda üst düzeyde görev alan Svetlana Shopova; bu yarışma ile Antalya turizminin büyük hareketlilik kazanacağını dile getirdi. Şehrin tanıtımına büyük katkı sağlayacak yarışmanın her yıl tekrarlanması bekleniyor.

 

İlgili linkler:

http://www.fffworld.org

https://www.facebook.com/Future-Fashion-Faces-World-141002032897446

Booking.com