image06

Köstebekgiller MüzikaliKöstebekgiller, yepyeni müzikaliyle Antalya ve Alanya'da çocukların karşısında!

Beyazperde de elde ettiği büyük başarıyla dikkat çeken Köstebekgiller, şimdi de yepyeni bir müzikal ile çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Köstebekgiller, "Sürpriz Karışım" müzikaliyle, minik sanatseverler için unutulmayacak bir sürpriz yapacak. Şimdiye dek televizyon ve sinema ekranlarında gördüğü Köstebekgiller familyasını, tiyatro sahnesinde canlı olarak izleme şansına erişecek olan çocuklar için her aşaması ince bir şekilde düşünülen müzikal, 2016 yılında tüm illerde sahnelenecek.

Tiyatro yazarlığını ve yönetmenliğini Yücel Turgut'un yaptığı, müziklerini Fatih Veli Ölmez'in özel olarak hazırladığı oyundaki dansların koreografisi Ziver Armağan Açıl’a emanet... Tolga Güleryüz’ün organizatörlüğünde, özenle hazırlanmış müzikalde Köstebekgiller ailesinin en sevilen karakterlerinden Mustafa Oral’ın sesi ile Boyo; Gizem Gülen’in sesi ile Süslü; Sabanur Aksoy’un sesi ile Kösteban ve Mehmet Güler’in sesi ile Köstan Amca oynuyor. Oyunda bu karakterlerin yanı sıra Köstebekgiller’e, Oburman (Yücel Turgut), Sıska (Serkan İnceler), Baykuş ve Bayan Köpek (Hande Kıvrıkoğlu) gibi karakterler de oyunculukları ile eşlik ediyorlar. Tamamen kostümlü oynanacak oyunda Köstebekgiller, kostümlerini Oğuz Doğan, Burcu Ermiş, Mert Şehun, Işıl Akpınar giyerek karakterlere hayat verecekler. Sahne ışıklarında da İlker Tuzcu imzası bulunuyor.

Sağlıklı beslenmenin önemi vurgulanıyor!

Ailelerin çocuklarıyla beraber 45 dakika boyunca keyifli vakit geçirebileceği oyun, çocuklara sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayarak, onlara bu özelliği kazandırabilmeyi amaçlıyor. Miniklerin eğlenerek öğreneceği mesajlar içeren müzikalin hikayesinde ise sürekli abur cubur, fast food gibi zararlı yiyeceklerle beslenerek şişmanlayan ve bu konudan şikayetçi olan Oburman’ın, Köstebekgiller'in iksirini ele geçirme çabalarından dolayı başına gelenler anlatılıyor. Birden kilo vermeye çalışarak bünyesine daha da zarar veren Oburman, düştüğü zor durumdan Köstebekgiller’in verdiği ders sayesinde kurtuluyor.

Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/109987389/ANTALYA/tr
Booking.com