image06

Müzikal Dokunuşlar "Mozart Gecesi"Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 2015-2016 Sanat Sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan ve her konserde farklı sanatçı ve eserlerin yer aldığı; kostüm, dekor, ışık ve görsel efektlerle zenginleştirilerek sunulan “Müzikal Dokunuşlar” bu sezonda da devam ediyor. 

Serinin ikinci konseri olan “Mozart Gecesi”  25 Şubat Cumartesi akşamı saat: 20.00’de gerçekleştirilecek. 

Bu özel konserde Keman Sanatçıları Ezgi ÇELİKEL, Koray ÖNEL, Deniz KARAPAÇA ve Buğu Can EROĞLU, Viyola Sanatçıları Selcan NOYAN ve Arya BÖLER, Viyolonsel Sanatçıları Yeliz EFE ve Pınar CUMBUL, Kontrabas Sanatçısı Pelin ATAY, Flüt Sanatçısı Utku VARGI, Obua Sanatçısı Deniz ONGUN, Klarinet Sanatçısı Jale Nilay CANCA, Korno Sanatçıları Volkan KARTAL ve Fulya KILIÇTAŞ, Arp Sanatçısı Senem ÇİNE, W.A.Mozart’ın “For Horn Quartet” (I. Bölüm Allegro, II. Bölüm Andante, III. Bölüm Rondo), “For Clarinet Quintet” (I. Bölüm Allegretto, II. Bölüm Larghetto, III. Bölüm Menuetto, IV. Bölüm Tema Con Variazioni) ve “Flute Harp Concerto” (I. Bölüm Allegro, II. Bölüm Andantino, III. Bölüm) eserlerini seslendirecekler.

Fiyatları 10 ve 15 TL arasında değişen gecenin biletleri Haşim İşcan Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki opera gişelerinin yanı sıra www.biletiva.com  internet adresinden de temin edilebilir.
Booking.com