image06

OneRepublic Expo 2016 KonseriDünya müzik listelerinde zirveye yerleşen “Apologize”, “If I Lose Myself” ve “Counting Stars” parçalarının sahibi, ABD’li pop-rock grubu OneRepublic, ‘Gelecek nesiller için yeşil bir dünya’ sloganıyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’da 18 Eylül’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar dünyaca ünlü isimleri ve grupları ağırlayan EXPO 2016 Antalya, 18 Eylül akşamı saat 22.00’da EXPO Kır Aktivite Alanı’nda son yılların en popüler dünyaca ünlü müzik grubu OneRepublic’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Son zamanların en hit müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in, EXPO 2016’daki konseri için geri sayım başladı. İlk çıkış parçaları “Apologize” ile edindikleri yükselişi “Stop and Stare”, “Secrets”, “Feel Again” gibi müzik listelerinde zirveye oturan hit parçaları ile devam ettiren ve bugüne kadar 10 milyona yakın single satışı elde eden OneRepublic, EXPO 2016 konserinde albümlerinde zirveye yerleşen hit parçalarını seslendirecek.

Hit olmuş şarkıları kadar muhteşem sahne şovlarıyla da dikkat çeken dünyanın en popüler müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in konserini takip etmek isteyenler için biletler, Biletix’te satışa çıktı. EXPO 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar, çocuk kongreleri, sahne sanatları ile kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam edecek.

Bu akşam gerçekleşecek OneRepublic konseri EXPO Sergi Alanı'ndaki ziyaretçilerimize ücretsizdir.

Konser biletinizle EXPO Sergi Alanı'na girerken ayrıca ücret ödemenize gerek yoktur.


Tarih: 
18 Eylül 2016
Saat:
22:00

Yer:
EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı
Adres: 
Alanya Yolu, Serik Caddesi EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı Aksu/Antalya

Tel: 444 39 76

OneRepublic Resmi Web Sitesi: http://www.onerepublic.com

Booking.com