image06

Ricky Martin Expo 2016 KonseriDünyaca ünlü Porto Riko’lu şarkıcı Ricky Martin, 12 Eylül’de “One World Ricky Martin Tour 2016” kapsamında Antalya’da konser vermeye geliyor.

Latin sanatçıların arasında belki de Türk insanları için yeri apayrı olan Ricky Martin, müziğe başlamadan önce televizyon dizilerinde oyunculuk yapıyordu. 1991 yılında solo olarak müzik kariyerine başladı. “Livin’ La Vida Loca”, “Maria”, “She Bangs”, “Shake Your “I Don’t Care”, “Drop It On Me”şarkılarıyla bütün dünyada ve ülkemizde müthiş bir başarı elde etti. Ama en unutulmaz şarkısı ise FIFA 1998 Dünya Kupası için seslendirdiği “La Copa de la Vida” oldu. Sanatçı birbirinden başarılı albümleriyle pek çok Grammy ve Latin Grammy ödüllerinin sahibi oldu.

Sanatçı aynı zamanda Sertab Erener’le beraber 2000’li yılların başında “Private Emotion” adlı şarkıyı seslendirdi. Yakın zamanda, yani 2015 yılında, Ayşe Hatun Önal ile beraber“Adios” adlı parçayı birlikte seslendirdi ve şarkı Ricky Martin’in albümünde yer aldı.

Birbirinden enerjik şarkıları ve kıvrak danslarıyla Ricky Martin, Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda aklınızı başınızdan alacak bir konser verecek.


Tarih: 12 Eylül 2016
Saat: 22:00

Yer: EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı
Adres: Alanya Yolu, Serik Caddesi EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı Aksu/Antalya

Tel: 444 39 76Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/TEXPR/TURKIYE/tr

Ricky Martin Resmi Web Sitesi: http://www.rickymartinmusic.com
Booking.com