image06

Seyahat acenteleri EXPO 2016 Almanya Bahçesi’nde bir araya geldiEXPO 2016 Antalya'da yer alan Alman Bahçesi, Alman Konsolosluğu'nun düzenlediği turizm acentalarının buluşmasına ev sahipliği yaptı. Almanya'nın Antalya Konsolosu Martin Vetter, Antalya'nın güvenilir bir tatil destinasyonu olduğuna dikkat çekerek, "Herkes buraya gelmeli" dedi.

Antalya'daki Alman Konsolosluğu'nun yılda bir kez düzenlediği turizm acentaları toplantısının kokteyli, EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı'nda yer alan Alman Bahçesi'nde gerçekleştirildi. Konukları aynı zamanda Almanya'nın ülke komiseri de olan Antalya Konsololu Martin Vetter karşıladı. Kokteyle EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül de katıldı.

Antalya'daki bütün Alman tur operatörlerini davet ettiklerini söyleyen Almanya'nın Antalya Konsolosu Martin Vetter, onlardan turizme destek vermelerini ve bütün Almanları Antalya'ya davet etmelerini istediklerini söyledi. EXPO 2016'nın bu yıl bölgede gerçekleşen en önemli etkinlik olduğuna da dikkat çeken Vetter, bu nedenle Antalya'nın Alman Konsolosluğu olarak düzenleyecekleri bütün etkinlikleri Alman bahçesinde yapacaklarını ifade ederek,"Bu buluşmayı biz her yıl gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da buluşma yerimiz EXPO'daki Alman Bahçesi oldu. Antalya gerçekten çok güzel bir bölge. Burada güzel bir hava var. Güneş ve denizin yanı sıra son derece de iyi bir güvenlik var. İnsanlar buraya gelmeli" dedi.

Kaynak: http://www.tourexpi.com/tr-tr/news.html~nid=123568&u=f26f549ef3ac0685b8c509e281312aac&frmnw
Booking.com