image06

Tuncay Vural - Dansınız KarakterinizdirTuncay Vural, İstanbul’da sergilediği gösterisinin 12. yılında Antalya’da izleyiciyle buluşuyor!

Tuncay Vural'ın "dansın, kişinin temel karakter özelliklerini birebir yansıttığını" gösteren “Dansınız Karakterinizdir” keşfi Kasım 2010'da Finlandiya'daki Jyvaskyla Üniversitesi'nce onaylanmıştır. Kimileri, hipnoz ediyor diyor, kimileri çok komik bir adam, kimileri çok zeki ve hazır cevap diyor ama hepsi tek bir noktada birleşiyor. Süper bir gösteri!

Gösterinin içeriği; hem anlatı, hem dinleti, hem müzik, hem komedi… Ve konusu itibariyle dünyada bir ilk! Dansınız karakterinizdir!

Enerjisiyle dikkat çeken Tuncay Vural, baştan sona interaktif olan "Dansınız Karakterinizdir" gösterisinde, seyircileri bir zaman yolculuğuna çıkararak, öncelikle kendilerinin, eşlerinin, katıldıkları ortamlardaki arkadaşlarının, dostlarının dans tarzlarından, görünen kişiliklerinin dışında asıl olan temel karakterlerini şaşkınlıkla ve kahkahalarla keşfetmelerini sağlıyor!

Kendinizi ve çevrenizdeki karakterleri şaşkınlıkla ve kahkahalarla yeniden keşfetmek için bu gösteriyi mutlaka izlemelisiniz!


Tarih: 9 Mayıs 2016
Saat: 20.00

Yer: AKM Perge Salonu
Adres: Sakıp Sabancı Bulvarı No: 18 Meltem Mah.

Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/TSMV1/TURKIYE/tr

Tuncay Vural Resmi Web Sitesi: http://www.tuncayvural.com
Booking.com