image06

Vali Münir Karaloğlu AKTOB Genel Toplantısına KatıldıAğustos ayı AKTOB olağan genel toplantısı Kundu’daki Mardan Palace Otel’de yapıldı.
AKTOB “2016 Yılı Değerlendirme ve 2017'ye Bakış” toplantısında Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu ana konuşmacı olarak yer aldı.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman yaptığı konuşmada düzelme sürecine giren Türkiye-Rusya ilişkilerinin ve Cumhurbaşkanları Recep Tayyip Erdoğan ve Vladimir Putin arasında gerçekleşen görüşmenin turizme olumlu etkisinin olmasını ve güzel gelişmelere yol açacağını ümit ettiğini söyledi.

Birçok belediye başkanının ve diğer yerel yöneticilerin katıldığı toplantıda Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu kayıpların yaşandığı bu yılın yapısal sorunları çözme konusunda bir fırsata çevrilebileceğini söyledi. Turizm sektörünün bir üst yapıya ihtiyacı olduğuna değinen Vali Karaloğlu, tüm sektör temsilcilerinin ve kamu kurumlarının bir araya gelerek sorunların çözülmesi konusunda birlikte hareket etmelerinin öneminin altını çizdi. Tanıtımın yeni bir yaklaşım ve stratejiyle yapılmasının yararlı olacağını ifade eden Vali Karaloğlu, Avrupa’daki örneklerde görüldüğü gibi Antalya için daha güçlü bir şehir markasının yaratılmasını ve bunun hem turizm hem de diğer sektörlerde kullanılması tavsiyesinde bulundu.

Booking.com