image06

YAPEX Yapı Fuarı 2016


24. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı
16-19 Kasım 2016


 

2016'da 24. yılını gerçekleştirmekte olan YAPEX, bu yıldan itibaren yenilenen ve büyütülen fuar alanı Antalya Expo Center'da katılımcı ve ziyaretçilerinin karşısına yepyeni bir fuar yaklaşımı ile çıkıyor.

YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı
'nın 23 yılda gelmiş olduğu noktada, bazı malzeme grupları ve sergileme içerikleri öne çıkıyor, fuarın önemli ve güçlü bir ürün kategorisini oluşturuyor... Diğer bazı ürün kategorileri, Antalya ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan "turizm mimarisi" açısından ayrıca önem taşıyor... YAPEX'de bu yıldan itibaren bazı ürün grupları da, kendi özgün sektör tanımlamaları ile artık fuarda daha da önemle vurgulanacak, büyütülecek ve profesyonel ziyaretçileri ile buluşturulacak yeni kategorileri oluşturuyor.

YAPEX 2016 ile yepyeni sunum ve etkinliklere sahne olacak YAPEX Fuarında tüm yapı ve inşaat faaliyetleri 8 ana kategoride profesyonel fuar izleyicilerinin ve projecilerin karşısına çıkacak. Fuar öncesi ve fuar esnasındaki tüm duyurular, tanıtımçalışmaları, ziyaretçi grupları, dokümanter ve yayın hizmetleri ile YAPEX organizasyonu bu 8 ana kategoriye odaklanılarak gerçekleşecek:
    

Yapı & Malzeme

> yapı-inşaat ürünleri
> kaba yapı malz.
> ince yapı malz.
> bitirme malz.

Restorasyon

> koruma projeleri
> restorasyon ürünleri
> renovasyon ürünleri

Ahşap

> yapısal ahşap
> prefabrikasyon
> işlenmiş ahşap ürünler

Doğaltaş

> mermer-granit
> ebadlı ürünler
> dekoratif taşlar

 

İçmimari&Dekorasyon

> mobilyalar
> aksesuarlar
> contract ürünler.

Mimari Aydınlatma

> aydınlatma sist.
> armatürler


Enerji & Tesisat

> elektro & mekanik
> iklimlendirme
> enerji sistemleri
> tesisatlar

Makina-Ekipman

> end. iş makinaları
> inşaat makinaları
> taşıma-kaldırma
> asansörler

 

YAPEX Yapı Fuarı, yapı-inşaat sektörlerinden her yıl hedeflenen yaklaşık 30.000 profesyonel ziyaretçi kitlesinin, Akdeniz bölgesindeki en önemli buluşma noktası. Ziyaretçisinin büyük oranda ticaret ve proje uygulama potansiyelinden oluşması, YAPEX’deki yüksek iş hacmini oluşturan en önemli faktör. Yenilikçi teknolojiler ve yeni ürünler YAPEX ziyaretçilerinin öncelikle odaklandığı konular.

YAPEX aynı zamanda bulunduğu konum ve hedefleri itibariyle “turizm mimarisinin” fuarı olarak öne çıkıyor. Büyük boyutlu tesisler ve yatırım projeleri, dönemsel renovasyonlar, mühendislik çözümleri alanlarında YAPEX, tesis yatırımcıları ve işletmecilerine yönelik zengin bir içerik sunuyor. Tesis altyapı çözümleri, bina modernizasyonları ve donanımları tüm çeşitliliği ile YAPEX’de her yıl ilgi ile izleniyor.

YAPEX özellikle son yıllarda yoğun biçimde yerel yönetimlerin, tarihi kent belediyelerinin ve kamusal yatırımcıların da ilgi odağı. Tarihi miras ve eski kent yapılarının koruma ve restorasyon projeleri için de çözüm alternatifleri her yıl YAPEX’de ziyaretçiler ile buluşuyor

YAPEX’in ziyaretçi hedefleri  


YAPEX Fuarlarının ziyaretçi hedefleri, Türkiye’nin tüm bölgelerinden profesyonel meslek gruplarını ve yurtdışından projeciler ile ticaret gruplarını kapsıyor. 2016’da yaklaşık 35.000 profesyoneli ağırlamayı planlayan YAPEX için öncelikli ziyaretçi hedefleri arasında, yapı/inşaat sektörlerinde doğrudan karar verici ve uygulayıcı konumda olan statü sahipleri bulunuyor:

>> mimar ve mühendisler

>> inşaatçılar, taahhüt kurumları

>> turizm tesis yatırımcı ve işletmecileri

>> konut ve işyeri proje müellifleri

>> yapı malzemesi satıcıları, bayiler

>> kamu kuruluşları, yatırımcı yerel idareler

>> sektörel meslek odaları ve birlikleri

>> yapı uygulamacıları

>> teknik elemanlar, usta ve zanaatkarlar

 


Ziyaret Saatleri


YAPEX Yapı Fuarı, 16 – 19 Kasım 2016 tarihleri arasında her gün saat 10.00 ile saat 19.00 arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

Ücretsiz Servislerin Yer ve Saatleri

Şehir merkezinden fuar alanına iki ayrı hatta, ücretsiz servis otobüsleri ile ring seferleri gün boyunca mevcuttur. Kent içi otobüs hatlarına ilişkin ulaşım bilgilerini YAPEX sitesinden takip edebilirsiniz.

Fuar Alanı

Antalya Expo Center
Pınarlı Beldesi 07110 Aksu - Antalya
Tel: (0242) 462 20 00


YAPEX Yapı Fuarı: http://www.yapex.com

Booking.com